Knauf Knauf

Lektoriai

Weiter

Vilda BajorūnėStatybos inžinerijos magistro laipsnis, KTU

„Vienas įspūdingiausių pastarųjų metų statinių – Vilniuje atidarytas MO muziejus. Tai puikus pavyzdys, kaip sudėtingi inžineriniai sprendimai buvo paversti grakščių formų pastatu, kuris ne tik traukia praeivio akį, bet ir organiškai įsilieja į aplinką.“

Rinkodaros vadovės pareigas įmonėje KNAUF einanti Vilda Bojarūnė ne tik kuruoja rinkodaros projektus, bet ir konsultuoja klientus techniniais statybų klausimais. 11 metų statybinių sistemų ir sprendimų srityje dirbanti Vilda labiausiai domisi garso izoliacija ir akustika bei gipskartonio konstrukcijų montavimu.

KNAUF seminarų dalyviams Vilda pasakos, kaip tinkamai įrengti garso izoliacijos sistemas.

Žilvinas Kuzmickas 12 metų patirtis UAB KNAUF

„Labiausiai akį traukiantis pastatas Lietuvoje? Neabejotinai, „Green Hall II“. Šio pastato statybų procesą nuo pat pradžių stebėjau labai susidomėjęs. Manau, kad išskirtiniai šio pastato fojė sprendimai su laužytomis gipskartonio sienomis ir lubomis iki šiol Lietuvoje yra vieni inovatyviausių.“

Techninis konsultantas Žilvinas Kuzmickas jau 11 metų įmonėje KNAUF specializuojasi gipskartonio plokščių montavimo ir plytelių klijavimo srityse. KNAUF seminarų dalyviams jis pasakos apie sausąją statybą ir gipskartonio montavimą.

Remigijus LukauskasEnergijos inžinerijos bakalauro laipsnis

Įmonėje KNAUF dirbantis Remigijus specializuojasi sausosios statybos srityje. Šiuo metu jis eina projektų vadovo pareigas.

Remigijaus domėjimąsi sausąja statyba nulėmė aistra interjero sričiai, kuri, pasak jo, yra ypač svarbi statybų dalis. Specialisto manymu, kuriant harmoningą interjerą, kuriame malonu ir patogu gyventi ar dirbti, ne mažesnis dėmesys turi būti skiriamas ir nematomoms pridėtinėms vertėms, tokioms kaip gera akustika ar garso izoliacija. Šios temos bus paliestos ir Remigijaus paskaitose.

KNAUF seminarų metu lektorius skaitys du pranešimus: „Tinkamas metalinio karkaso detalių, tvirtinimo elementų ir priedų pasirinkimas“ ir „Kaip išsaugoti garso izoliaciją? Gipskartonio konstrukcijų jungčių montavimas“.

Valdas Mozūras15 metų patirtis UAB KNAUF

„Bendraudamas su statybos darbų vadovais pastebiu, kad kasdieniame jų darbe gausu iššūkių, o viena svarbiausių užduočių – tinkamas statybos sprendimų parinkimas, procesų planavimas ir valdymas. Savo žiniomis stengiuosi prisidėti prie kiekvieno savo klientų vykdomo statybų objekto sėkmės.“

Techninio konsultanto pareigas įmonėje KNAUF einantis Valdas Mozūras specializuojasi ne vienoje srityje – jis puikiai išmano statybinius mišinius, fasadų šiltinimo sistemas bei paviršiaus apdailos įrengimo sprendimus. Nuo 2004 m. įmonėje dirbantis specialistas sukaupė didelį žinių bagažą, kuriuo noriai dalijasi su savo klientais, konsultuodamas KNAUF sistemų įrengimo klausimais.

Kastytis VaserisStatybos inžinerijos bakalauro laipsnis, VGTU

„Jei reikėtų rinktis interjero ar eksterjero sritį, rinkčiausi antrąją. Eksterjeras yra nepelnytai primirštas, ypač kai kalbama apie klasikinį tinkuojamą fasadą. Todėl norisi būti geram eksterjero srities specialistui ir padėti atgaivinti klasikinių fasadų tradicijas Lietuvoje.“

Daugiau nei dešimtmetį įmonėje KNAUF dirbantis technikas Kastytis Vaseris turi daugelio statybų sričių žinių. Su KNAUF seminarų dalyviais jis dalysis žiniomis apie dvi iš jų: pristatys temas apie fasadų įrengimą bei šiltinimą ir plytelių klijavimo sistemą. Lektorius pateiks patarimų, kaip teisingai pasirinkti produktus, papasakos apie sertifikuotų sistemų pranašumą, lyginant su atskirų produktų sąranka, įvardys dažniausias statybų klaidas.