Knauf Knauf

Architektams

Aktualiausia informacija architektams

Weiter

 • Knauf sistemos

  Montuojate lubas, įrengiate grindis ar hidroizoliaciją? Sužinokite svarbiausius KNAUF medžiagų ir sistemų išskirtinumus, privalumus bei panaudojimo būdus, kurie suteiks daugiau galimybių įgyvendinti statybos ir renovavimo darbus kokybiškai bei nepriekaištingai. Informaciją rasite čia.
 • Techniniai aprašymai

  Jūsų patogumui pateikiame visą reikalingą techninę informaciją čia. Tai – saugos duomenų lapai, deklaracijos, išsamūs produktų bukletai bei aprašai, AudoCAD brėžiniai, techninės specifikacijos, sistemų skaičiuoklės ir brėžiniai. Informaciją rasite čia.
 • Įgyvendinti projektai

  Siūlome susipažinti su sėkmingai įgyvendintais statybų projektais, kurių statyboje ir renovacijoje buvo naudojama „Knauf“ produkcija. Čia rasite išsamius aprašymus, statybų užduotis, pasirinktus taikyti sprendimus. Sužinosite, kokias „Knauf“ medžiagas renkasi statybų specialistai. Informaciją rasite čia.
 • AutoCad mazgai

  Tai informacija architektams, kuria remdamiesi galėsite kur kas greičiau įgyvendinti brėžinių idėjas. Šiuose dokumentuose rasite visų KNAUF sistemų mazgų brėžinius ir techninius duomenis, kuriuos galite parsisiųsti ir naudoti savo darbe. Informaciją rasite čia.