Knauf Knauf

Plytelių klijavimas

Teisingai suklijuotos plytelės niekada nenuvils

Plytelių klijavimas – paprasta ir aišku

„Knauf“ plytelėms klijuoti siūlo aukščiausius kokybės standartus ir visas statybos normas atitinkančią klijų liniją "K-Line", kurią sudaro 6 stiprūs ir kokybiški klijai. Tai skirtingiems paviršiams ir sąlygoms pritaikyti klijai, pelnę pripažinimą, su kuriais galite mesti iššūkius net drąsiausioms plytelių apdailų užduotims įgyvendinti. Visų rūšių klijai atitinka Europos Sąjungos normą LVS EN 12004.

Weiter

KNAUF patarimai: kaip teisingai klijuoti plyteles?

Patys kokybiškai įsirenkite funkcionalų vonios kambarį

KNAUF specialistas demonstruoja, kaip naudojant KNAUF sisteminius plytelių klijavimo produktus galima kokybiškai įsirengti vonios kambarį net ir be meistrų pagalbos.

KNAUF patarimai: kaip atnaujinti vonią?

Paprastas sprendimas, kaip išvengti nepageidaujamų veiksnių vonios kambaryje.

KNAUF specialistas parodo, kaip naudodami KNAUF medžiagas galite nesudėtingai atnaujinti savo vonią - panaikinti pėlėsį, užsandarinti plyšius, užglaistyti tarpus.

KNAUF patarimai: kaip klijuoti didelio formato plyteles?

Didelio formato plytelių klijavimas su KNAUF

Darbas su didelio formato plytelėmis gali būti nelengva užduotis pradedančiajam. KNAUF specialistas demonstruoja, kaip naudojant plytelių klijavimo sistemą KLS tai padaryti bus žymiai paprasčiau.

  • Knauf Flexfuge – viskas priklauso nuo siūlių užpildo!

    Knauf Flexfuge – viskas priklauso nuo siūlių užpildo!

    Laikai, kai siūlių užpildai būdavo maišomi iš smėlio ir cemento, o pigmentavimas atliekamas rankiniu būdu, – jau praeityje. Dabar galima pamiršti netolygią spalvą ir abejotiną siūlių užpildų kokybę. Skaityti visą straipsnį
  • Kaip neapsirikti renkantis plytelių klijus?

    Kaip neapsirikti renkantis plytelių klijus?

    Plytelių klijavimas gali būti paprastas užsiėmimas, o atliktų darbų kokybė bei ilgaamžiškumas gali džiuginti tik tuo atveju, jei prieš pradėdami darbus atidžiai išsirinksite tinkamiausius jūsų atvejui klijus. Skaitykite visą straipsnį

Knauf plytelių klijai K-line

Knauf plytelių klijai K-line

Įrengiant įvairios paskirties patalpas, plytelėms skiriamas itin didelis dėmesys, nes tai viena rečiausiai atnaujinamų interjero apdailos medžiagų. Ar galėsite ilgai džiaugtis pasirinktomis plytelėmis, priklausys ne tik nuo jų kokybės bei darbininkų meistriškumo, bet ir nuo pasirinktų plytelių klijų. Ilgesnę nei 80 metų statybinių medžiagų gamybos patirtį turinti Vokietijos įmonė Knauf siūlo naujieną Lietuvoje – aukščiausius standartus ir griežčiausias statybines normas atitinkančius plytelių klijus K-line. Kad klientams būtų lengviau pasirinkti, Knauf sukūrė šešias klijų rūšis, visos jos paženklintos tam tikras kategorijas (normas) atitinkančiomis raidėmis. Žinodami ženklų reikšmes, jūs greitai ir tiksliai galėsite išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Skaityti visą straipsnį