Knauf Knauf

Hidroizoliacijos įrengimasKai susiduriate su didžiule drėgme patalpose

Hidroizoliacijos įrengimas – sėkminga kova su drėgme

Rūpindamiesi Jūsų būsto patvarumu, siūlome išeitį, apsaugančią kruopščiai įrengtas patalpas nuo nepageidaujamo deformavimosi. „Knauf“ hidroizoliacinės medžiagos padės išvengti deformacijų dėl drėgmės ir temperatūros svyravimų, apsaugos nuo pelėsio. Šias „Knauf“ medžiagas galite naudoti ant bet kokių paviršių kaip tinką, gipsą, anhidritą ar betoną.

Weiter

KNAUF patarimai: kaip atnaujinti vonią?

Paprastas sprendimas, kaip išvengti nepageidaujamų veiksnių vonios kambaryje

KNAUF specialistas parodo, kaip naudodami KNAUF medžiagas galite nesudėtingai atnaujinti savo vonią - panaikinti pėlėsį, užsandarinti plyšius, užglaistyti tarpus.

Knauf AQUAPANEL® Indoor cementinė plokštė – šlapioms ir drėgnoms patalpoms įrengti

Įsigijus būstą ar atliekant jo remontą, labai svarbu tinkamai pasirinkti techninius ir estetinius interjero sprendimus. Juk apdailos pasirinkimai gerokai ištuština kišenes, tačiau ne visada atneša ilgametį savininkų pasitenkinimą. Tad norint sutaupyti ir pasiekti ilgalaikių, žmogui draugiškų rezultatų, būtina išmanyti, kokie sprendimai geriausi esant atitinkamoms aplinkos sąlygoms.

Skaityti daugiau

  • Tepama ir ritininė „Knauf” hidroizoliacijos – sandariau ir saugiau!

    „Knauf” medžiagų gamintojai drėgnų ir lauke esančių erdvių įrengimui siūlo naudoti išbandytos ir sertifikuotos hidroizoliacijos sistemas, kurių visos sudėtinės dalys yrasuderintos tarpusavyje.. Sistemos turi deklaracijas, techninius liudijimus, bei CE ženklinimus. Projektuotojams dabar daug patogiau medžiagų specifikacijoje nurodyti ne atskirus produktus, o įvardinti sistemą – tokiu būdu užtikrinamas patikimumas, nes sistema yra sertifikuota tad garantuotai bus ir efektyvi.
    Tik sisteminės medžiagos suteikia „Knauf” hidroizoliacijai patikimumą ir ilgaamžiškumą. Tai sistemos su tepama ir klijuojama ritinine hidroizoliacijomis.
    Skaityti visą straipsnį
  • Ilgalaikis sandarumas ir saugumas su „Knauf" hidroizoliacijos sistema

    Visur, kur paviršiai liečiasi su vandeniu, svarbu įrengti optimalią pagrindo hidroizoliaciją. Tik tada vonios, terasos ir balkonai ilgai išliks gražūs. Naujoje sertifikuotoje mūsų hidroizoliacijos sistemoje tiek namų meistrai, tiek profesionalai ras visus puikiai tarpusavyje suderintus sistemos komponentus. Apie hidroizoliacijų savybes, naudojimą bei paskirtį pasakoja mūsų technikas Kastytis Vaseris. Skaityti visą straipsnį