Knauf Knauf

Grindų įrengimas

Su KNAUF Jūs žengsite tvirtai ir užtikrintai

Grindų įrengimas: tvirtai ir užtikrintai

Dėl inovatyvių „Knauf“ grindų sistemų, pagrindą galima įrengti tiesiog žaibiškai – vos per vieną dieną! Tai naujausių technologijų pagrindu sukurtos „Knauf“ grindų sistemos „FE 50“, kurios idealiai išgauna patalpų grindų aukštį, sunaudoja mažiau energijos ir geriau izoliuoja garsą.

Weiter

KNAUF patarimai: gipskartonio sausų grindų įrengimasKaip susidėti sausas grindis

Grindų įrengimas su KNAUF

KNAUF specialistas paaiškina ir parodo, kaip reikia susidėti sausas grindis. Šiam darbui prireiks tam tikrų medžiagų, kurias visas galite rasti KNAUF puslapyje www.knauf.lt/produktai/produktu-paieska/

  • Gipskartonio plokščių grindų pagrindas: lengvas, tylus, šiltas

    Gipskartonio plokščių grindys - tai vadinamasis sausųjų grindų tipas. Tokia grindų pagrindo struktūra yra lengva, šilta, greitai sumontuojama, išlyginama be šlapių statybos procesų, todėl nereikia gaišti laukiant, kol išdžius, gerai izoliuoja garsą ir labai nedaug paaukština grindų lygį. Plačiau apie šias grindis pasakoja mūsų specialistai. Skaityti visą straipsnį
  • Šildomos grindys: kitoks požiūris

    Energiškai efektyvus būstas neįsivaizduojamas be žemos temperatūros šildymo šaltinių, kurie šilumą dažniausiai perduoda į grindyse ar kitose konstrukcijose paslėptus vamzdynus. Radiatoriai taupiame name būtų nereikalingas atributas, užimantis daug vietos. Šiandien grindų šildymas – visiškai kitoks, negu buvo prieš dešimtmetį ar dar anksčiau. Naujoviška įrengimo technologija, patobulinti įrenginiai, novatoriškas valdymas – visa tai suteikia labai plačias galimybes ir komfortą.

    Skaityti visą straipsnį

Tyliosios „Knauf“ Brio grindys

Tyliosios „Knauf“ Brio grindysĮsikėlus į naują būstą dažnas, ypač naujos statybos, namų gyventojas susiduria su garso izoliacijos problema. Būdų, kaip užtikrinti gerą garso izoliaciją yra daug – dažniausiai grindys betonuojamos smėlbetoniu arba pasirenkamas lieti išlyginamasis grindų sluoksnis. Tačiau yra dar vienas – paprastesnis, greitesnis ir geriau triukšmą izoliuojantis variantas – sausuoju būdu įrengtos „Knauf“ Brio grindys. Apie jas pasakoja mūsų specialistai.

Skaityti visą straipsnį