Knauf Knauf

Glaistymas

Kad paviršiai būtų lygūs

GLAISTYMAS – NEPALYGINAMAI LYGŪS PAVIRŠIAI

Tinkamas glaistas lemia paviršiaus lygumą, tad jį rinktis verta atsakingai. KNAUF siūlo glaistą kiekvienam apdailos atvejui: vidaus arba išorės patalpoms, plonasluoksnius arba storasluoksnius, paruoštus naudoti arba mašininius glaistus.

Weiter

GLAISTYMAS SU KNAUF PERFECT SURFACES GLAISTAIS

Paprastesnis glaistų pasirinkimas

Ilgalaikiu ir kokybišku glaistymo rezultatu džiaugsitės tik tuo atveju, jei glaistymas bus atliekamas naudojant tinkamas medžiagas. Knauf siekia palengvinti glaistų pasirinkimą ir pateikia aiškią glaistų klasifikaciją.

Sužinokite daugiau čia.

Produktai: Knauf glaistai

Straipsniai

 • Kaip pačiam atlikti būsto apdailą: glaistymo abėcėlė
  Kaip pačiam atlikti būsto apdailą: glaistymo abėcėlė Nuglaistyti sienas ir lubas, jas paruošti tapetams klijuoti ar tiesiog dažyti atrodytų juokų darbas. Tept glaistą šen, tept ten, ir viskas. Statybų specialistai atkreipia dėmesį, kad tinkamai pasiruošti, išsirinkti kokybišką glaistą ir gerai jį džiovinti reikia vadovaujantis konkrečiomis taisyklėmis.
 • Glaistas Q-filler, kas tai ir kuo jis ypatingas?
  Glaistas Q-filler, kas tai ir kuo jis ypatingas? Glaistų pasirinkimas rinkoje platus, produktų daugybė, o meistrų glaistymo patirtis, įgūdžiai ir įpročiai irgi skiriasi. Tačiau vienas dalykas visada išlieka toks pats – tai užsakovo noras turėti idealiai lygias ir glotniais sienas už jam priimtiną kainą.
 • Kaip ištaisyti būsto apdailos defektus?
  Kaip ištaisyti būsto apdailos defektus? Koks baisiausias žodis žmogui, kuris įsikėlė į naują butą arba ką tik atliko remontą? Atsakymas – „defektas“. Prieš jį nusvyra rankos, išgaruoja kantrybė ir sukyla pyktis. Juolab jei nelygumą ar įtrūkį sienoje pastebėjote tada, kai darbai jau baigti, pinigai sumokėti, o baldai puikuojasi jiems skirtose vietose.
 • Tinkamas glaistas – būtinybė lygiems paviršiams
  Tinkamas glaistas – būtinybė lygiems paviršiams Kas yra lygus paviršius – klausimas, į kurį, atrodo, atsakymą žino visi. Vis dėl to, neretai atlikus sienų ar lubų tinkavimo darbus paaiškėja, jog užsakovas ir vykdytojas paviršiaus lygumą suvokia skirtingai. Kaip to išvengti?
 • Kaip tinkamai paruošti paviršius apdailai
  Kaip tinkamai paruošti paviršius apdailai Imdamiesi vidaus apdailos darbų, visuomet susiduriame su sienų ir lubų paviršių paruošimu dažymui ar klijavimui tapetais. Kartu iškyla ir dar viena problema – kaip meistrui, kuris glaistys minėtus paviršius, tiksliai apibrėžti, kokio konkretaus rezultato norime?