Knauf Knauf

GlaistymasKad paviršiai būtų lygūs

Weiter

GLAISTYMAS – NEPALYGINAMAI LYGŪS PAVIRŠIAI

Tinkamas glaistas lemia paviršiaus lygumą, tad jį rinktis verta atsakingai. KNAUF turi sprendimą kiekvienam apdailos atvejui, siūlydama glaistų įvairovę: vidaus arba išorės patalpoms, plonasluoksnius arba storasluoksnius, paruoštus naudoti arba mašininius glaistus. Visais atvejais siekiamas tas pats tikslas – padaryti glaistomą paviršių patvaresnį, atsparesnį ugniai ir, svarbiausia, lygesnį.

KNAUF GLAISTAI – KAD PAVIRŠIAI BŪTŲ LYGUS

KNAUF glaistai – laiminti kombinacija visiems paviršiams!

Kiekvienas patyręs ir savo darbą išmanantis meistras žino – siekiant puikių glaistymo rezultatų verta pasitikėti KNAUF. Kad ir kokie būtų glaistomi paviršiai – betonas, mūras ar gipskartonis – KNAUF turi paruošęs sprendimą kiekvienu atveju.

Skaityti daugiau

Video

Nepriekaištingai lygios sienos su KNAUF Q-Filler

Knauf Q-Filler glaistas: ekonomiškas, pagamintas iš natūralių medžiagų, elastingos konsistencijos, lengvai išmaišomas, puikiai dengiantis paviršius.

MULTI- FINISH GLAISTYMO SISTEMA PILNAI BŪSTO APDAILAI

KNAUF meistrai demonstruoja, kaip per 3 dienas įsirengti aukštos kokybės pilną būsto apdailą už ekonomišką kainą.

KNAUF PATARIMAI: kaip taisyklingai glaistyti sienas?

Išmokite kaip glaistyti sienas su universaliu Knauf Q-Filler glaistu. Tinkamas bet kokiam paviršiui – nuo betono iki gipskartonio. Knauf Q-Filler glaistas nesuslūgsta ir netrūkinėja!

LENGVŲJŲ GLAISTŲ PRANAŠUMAI: KNAUF FILL & FINISH

Knauf Fill & Finish skirtas įvairių tipų paviršiams, lengvesnis už įprastus glaistus, tinka naudoti rankiniu ir mašininiu būdu. Padengsite 40 proc. didesnį plotą ir sutaupysite bent 20 procentų.

Straipsniai

 • Kaip pačiam atlikti būsto apdailą: glaistymo abėcėlė
  Kaip pačiam atlikti būsto apdailą: glaistymo abėcėlė Nuglaistyti sienas ir lubas, jas paruošti tapetams klijuoti ar tiesiog dažyti atrodytų juokų darbas. Tept glaistą šen, tept ten, ir viskas. Statybų specialistai atkreipia dėmesį, kad tinkamai pasiruošti, išsirinkti kokybišką glaistą ir gerai jį džiovinti reikia vadovaujantis konkrečiomis taisyklėmis.
 • Glaistas Q-filler, kas tai ir kuo jis ypatingas?
  Glaistas Q-filler, kas tai ir kuo jis ypatingas? Glaistų pasirinkimas rinkoje platus, produktų daugybė, o meistrų glaistymo patirtis, įgūdžiai ir įpročiai irgi skiriasi. Tačiau vienas dalykas visada išlieka toks pats – tai užsakovo noras turėti idealiai lygias ir glotniais sienas už jam priimtiną kainą.
 • Kaip ištaisyti būsto apdailos defektus?
  Kaip ištaisyti būsto apdailos defektus? Koks baisiausias žodis žmogui, kuris įsikėlė į naują butą arba ką tik atliko remontą? Atsakymas – „defektas“. Prieš jį nusvyra rankos, išgaruoja kantrybė ir sukyla pyktis. Juolab jei nelygumą ar įtrūkį sienoje pastebėjote tada, kai darbai jau baigti, pinigai sumokėti, o baldai puikuojasi jiems skirtose vietose.
 • Tinkamas glaistas – būtinybė lygiems paviršiams
  Tinkamas glaistas – būtinybė lygiems paviršiams Kas yra lygus paviršius – klausimas, į kurį, atrodo, atsakymą žino visi. Vis dėl to, neretai atlikus sienų ar lubų tinkavimo darbus paaiškėja, jog užsakovas ir vykdytojas paviršiaus lygumą suvokia skirtingai. Kaip to išvengti?
 • Kaip tinkamai paruošti paviršius apdailai
  Kaip tinkamai paruošti paviršius apdailai Imdamiesi vidaus apdailos darbų, visuomet susiduriame su sienų ir lubų paviršių paruošimu dažymui ar klijavimui tapetais. Kartu iškyla ir dar viena problema – kaip meistrui, kuris glaistys minėtus paviršius, tiksliai apibrėžti, kokio konkretaus rezultato norime?