Knauf Knauf

SIENŲ APDAILA GIPSO KARTO PLOKŠTĖMIS

Siekiant pagerinti patalpos garso izoliaciją

Vidaus sienų apkalimas gispskartoniu yra naudingas dėl kelių priežasčių – padeda išlyginti paviršius ir paruošti juos kaip kokybišką apdailos pagrindą, o pasirinkus specialias gipskartonio plokštes galima pagerinti patalpos garso izoliaciją, šiluminių atitvarų savybes, ar net padidinti patalpų priešgaisrinės saugos lygį.

Weiter

Pradedame nuo sienos karkaso montavimo su vertikaliais CW ir UW perimetriniais profliais, pagamintais iš 0,6mm storio skardos. Pasižymėję vietą, kur tvirtinsime perimetrinį UW profilį, ant jo klijuojame lipnią sandarinimo juostą Dichtungsband .

Jei pageidaujate geresnės patalpos garso izoliacijos – naudojame sandarinimo mastiką Knauf Trennwandkitt-Puppe .

Paruoštus UW profilius tvirtiname prie karkaso pagrindo. Prie betoninio pagrindo profiliai tvirtinami murvinėm k6/35.

Prie medinio pagrindo profiliai tvirtinami savisriegiais FN 5,1x35 , skirtais tvirtinimui prie medžio.

Kas 60 cm atstumu sustatomi CW profiliai ir specialiomis replėmis sutvirtinama konstrukcija pritvirtinant CW profilių viršų ir apačią prie horizontalių UW profilų . Tarp profilių į karkasą dedama mineralinė vata. Vatos dembliai turi būti įkišti į horizontalius profilius.

Naudojant XTN savisriegius kas 75 cm prie metalinio karkaso horizontaliai tvirtinamos SilentBoard plokštės. Jos ne tik puikiai izoliuoja garsą, bet ir stabdo žemų dažnių triukšmą, gerina sienų priešgaisrines savybes. Savisriegio atstumas nuo krašto – ne mažiau kaip 10 mm. Glaistu Knauf Uniflott užglaistomos visos plokščių siūlės. Armuoti nereikia.

Naudojant XTN savisriegius montuojamas antras universalių Blue plokščių sluoksnis. Jos yra impregnuotos ir tinkamos naudoti normalaus drėgnumo patalpose.

Toliau perimetru klijuojama lipni Trenn-Fix slydimo juosta. Prieš glaistymą visos siūlės gruntuojamos. Tuomet Uniflot glaistu glaistomos siūlės, paviršius ruošiamas apdailai pagal Q1 – Q4 technologiją.

Jums taip pat galėtų būti įdomu: Knauf Seminarai 2020

2020 m. vasario mėnesį 7 Lietuvos miestuose organizuojami nemokami Knauf seminarai statybos ir architektūros specialistams.

Registracija į seminarus ir daugiau informacijos

Seminarų metu dalyvių lauks profesionalų konsultacijos, tendencijų pristatymas, praktiniai patarimai aktualiais klausimais, galimybė susipažinti su naujausiomis medžiagomis ir sužinoti, kaip atliekami įvairių sistemų įrengimo darbai ar kartu su ekspertais išspręsti dažniausiai statybose kylančius iššūkius. Visi seminarų dalyviai po renginio gaus įgytas žinias patvirtinantį sertifikatą.