Knauf Knauf

Garso izoliacija

Apie KNAUF garso izoliaciją nuo A iki Ž

Weiter

Ramybė kiekviename centimetre

KNAUF garso izoliacijos sprendimai gali sukurti patikimą apsaugą nuo išorės triukšmo. Remdamiesi Vokietijos garso sąjungos apibrėžtomis garso izoliacijos klasėmis, mūsų įmonių kitose šalyse patirtimi ir atsižvelgdami į didėjančius statybos reikalavimus, galime pasiūlyti inovatyvias sistemas: gipskartonio plokštes, glaistus ir įvairius profilius. Šios medžiagos turi didelį pranašumą prieš monolitines statybos priemones. Nepaisant mažesnio sienų storio, KNAUF sistemos suteikia tokią pačią ar net geresnę garso izoliaciją.

Daugiau informacijos apie Knauf garso izoliacijos sistemą galite rasite šiame buklete.

Garso izoliacija namie: ką daryti, kad netektų klausytis kaimynų ginčų?

Tikriausiai sunku būtų rasti žmogų, kuris džiaugtųsi galėdamas girdėti, ką veikia už sienos gyvenantys kaimynai. Deja, su šia problema susiduria daugelis žmonių ir ne visi žino, kad tai – išsprendžiama. Tad kaip įsirengti būstą, kurio sienos, grindys ir lubos nepraleistų kaimynų trepsėjimo, ginčų ar muzikos garsų? Ar įmanoma šią problemą pašalinti senos statybos name?

Skaityti visą straipsnį

Efektyviausia būsto apsauga nuo triukšmo – sunkesnės gipskartonio plokštės

Kruopščiai kuriamą jaukių namų atmosferą ir puoselėjamą gyvenimo kokybę gali sugriauti plika akimi nematomi trūkumai. Vienas jų – triukšmas: dėl prastos garso izoliacijos nukenčia mūsų poilsis, darbingumas, o ilgainiui – ir sveikata. Tačiau specialistai užtikrina, kad šiandien rinkoje apstu priemonių, efektyviai užkertančių kelią šiai problemai.

Skaityti visą straipsnį

Inovatyvios „Knauf“ apsaugos nuo triukšmo sistemos

Statant A ar dar aukštesnės energetinio efektyvumo klasės pastatus siekiama geresnės gyvenimo kokybės bei kiek įmanoma daugiau komforto. Šiais laikais, tam pasiekti, viena iš svarbiausių sąlygų tampa gera garso izoliacija. Apie tai, kaip įrengti kokybišką garso izoliaciją naudojant „Knauf“ sistemas, pasakoja mūsų specialistai.

Skaityti visą straipsnį