Knauf Knauf

Fasadų šiltinimas

Ne tik išorinis grožis, bet ir užtikrinta šiluma

Weiter

Fasadų šiltinimas – ir gražu, ir šilta

Dažno nuosavo namo fasadas jau po statybos darbų pradeda skilinėti. Taip atsitinka ne tik dėl abejotinos kokybės medžiagų naudojimo, bet ir dėl jų nesuderinamumo, neteisingo naudojimo ar net įrengimo instrukcijų nesilaikymo.

Fasadų šiltinimui turi būti naudojamos Europos techninį liudijimą ir CE ženklinimą turinčios medžiagos. Tokiu būdu užtikrinamas medžiagų suderinamumas tarpusavyje bei gaunama garantija, kad jos vienodai reaguos į oro sąlygas, o fasadas išliks patvarus ir patikimas.

Dvi KNAUF šiltinimo sistemos turi Europos techninį liudijimą. Tai sistema su mineraline vata "Termo Plus M" ir sistema su polistireniniu putplasčiu "Termo Plus P". Teisingai sumontuotoms ir eksploatuojamoms sistemoms suteikiama 25 metų ilgaamžiškumo garantija. Mažiausiai tiek metų yra užtikrinamas jos atsparumas degumui, vandens įsigerimui, garų laidumui, mechaniniams pažeidimams ir šilumos izoliacinių savybių išlaikymui.

„KNAUF“ PATARIMAI: FASADO ŠILTINIMAS

Pristatome kaip tinkamai izoliuoti fasadą

Šiame vaizdo klipe pamatysite, kaip tinkamai montuoti dviejų skirtingų tipų šilumos izoliaciją – šilumos izoliaciją iš polistireninio putplasčio plokščių ir šilumos izoliaciją iš mineralinės vatos. Skaityti daugiau.

Nuo ko priklauso tinkuoto fasado kokybė?

Renkantis fasado apšiltinimo ir apdailos medžiagas labai dažnai manoma, kad lemiamas veiksnys yra kaina. Ir tai suprantama, nes fasadas yra viena iš stambesnių investicijų tiek naujoje statyboje, tiek renovacijoje. Tačiau žinotina, jog brangiausios medžiagos ir darbai dar negarantuoja fasado kokybės ir ilgaamžiškumo. Yra keletas esminių niuansų, kuriuos vertėtų žinoti prieš pradedant pastato fasado apšiltinimo ir apdailos darbus.

Skaityti visą straipsnį