Knauf Knauf

Cokolio įrengimo sistemos

Cokolio įrengimo sistemų pristatymas

Šiame puslapyje pateikiame standartinius sprendimus, kaip įrengti cokolį su Knauf Sockel-SM Pro mišiniu. Drėgmė, tiesioginis vanduo ir temperatūra – tai pagrindinės cokolius veikiančios apkrovos. Norint, kad cokolis daugybę metų išliktų gražus ir atsparus pažeidimams, jis turi būti įrengtas profesionaliai ir vadovaujantis projektu. Knauf Sockel-SM Pro galite naudoti kaip klijavimo bei armavimo mišinį ir kaip dekoratyvųjį tinką. Pasirinkus jį, nebūtina naudoti papildomos apsaugos nuo drėgmės. Vienintelė sąlyga – bendras tinko storis turi sudaryti mažiausiai 7 mm. Tada efektyvi SM armuojamojo pluošto technologija užtikrina išskirtinį patvarumą ir tolygų paviršių.

Weiter

Cokolis, nežymiai įleistas į gruntąĮtraukto cokolio įrengimas su nusklembta izoliacine plokšte

Įtrauktas cokolis yra patogus, kai atliekami atnaujinimo ar remonto darbai, pavyzdžiui, dėl mechaninių pažeidimų. Tokiu atveju nereikia tvarkyti ir perdažyti viso fasado.

Cokolis, nežymiai įleistas į gruntąĮtraukto cokolio įrengimas su nenusklembta izoliacine plokšte (storis ≤ 140 mm)

Įrengiant cokolį po izoliacine plokšte, būtina papildyti ir sutankinti kapiliarus nutraukiantį grunto sluoksnį, pavyzdžiui, žvirgždą.

Cokolis, nežymiai įleistas į žemęSutapdinto cokolio įrengimas

Kai konstrukcinei pamato hidroizoliacijai įrengti naudojamos bituminės hidroizoliacinės dangos, izoliacinėms plokštėms klijuoti taip pat galima naudoti Knauf Sockel-SM Pro mišinį.

Cokolis, nežymiai įleistas į žemęSutapdinto cokolio įrengimas. Dekoratyvusis tinkas dengiamas pabaigus aplinkotvarkos darbus

Jei vienodos struktūros dekoratyvusis tinkas dengiamas per visą fasado paviršių, tuomet jis turi baigtis 5 cm virš žemės. Tokiu atveju papildoma apsauga nuo drėgmės nebūtina. Paviršių rekomenduojama dažyti.

Cokolis, įleistas į gruntąĮtraukto cokolio įrengimas

Cokolines izoliacines plokštes priklijavus kapiliariškai neaktyviu Knauf Sockel-SM Pro mišiniu, drėgmė nebepatenka už plokštės, t. y. išvengiama drėgmės kilimo klijų sluoksniu.

Cokolis, įleistas į gruntąSutapdinto cokolio įrengimas

Įrengiant sutapdintą cokolį, dekoratyvusis fasado tinko sluoksnis baigiamas ties cokolio konstrukcijos pradžia. Cokolio dalyje tinko paviršius užtrinamas velta paviršiaus struktūra.

JUMS TAIP PAT GALĖTŲ BŪTI ĮDOMU

Jums taip pat galėtų būti įdomu

Cokolio įrengimas

Išsamus cokolio įrengimo su Knauf Sockel-SM Pro mišiniu pristatymas.

Sužinokite daugiau.