Knauf Knauf
Atgal

SEMINARAS „ARCHITEKTŪRA IR PATALPŲ AKUSTIKA“

SEMINARAS „ARCHITEKTŪRA IR PATALPŲ AKUSTIKA“

Birželio 14 d., ketvirtadienį, 16 val. kviečiame dalyvauti seminare „Architektūra ir patalpų akustika“.

Šiame skubančiame pasaulyje žmogus nuolat ieško komforto, o gera akustika yra viena iš pagrindinių komforto sudedamųjų dalių. Kai ji gera, jos nepastebime, tačiau, esant prastai akustikai, ji iškart paveikia mūsų savijautą. Deja, mus supančio triukšmo taip greitai nepakeisime. Tačiau galime išmokti jį valdyti. Dėl to kviečiame Jus į akustikos seminarą, kurio metu dalinsimės akustinį komfortą užtikrinančių erdvių kūrimo patirtimi ir sieksime parodyti, kad kiekvienas architektas gali tapti savo projektuojamo pastato kompozitoriumi.

Seminaro metu garsūs Lietuvos ir užsienio akustikos profesionalai bei architektai atskleis visuomeninių bei gyvenamosios paskirties pastatų projektavimo patirtį ir įžvalgas, kaip įgyvendinti išskirtines architektūrines idėjas, taikant akustinius sprendimus.

Išsami seminaro programa ir informacija apie pranešėjus čia.

Renginio vieta: Kūrybiškumo ir inovacijų centras „LinkMenų fabrikas“, Linkmenų g. 28, Vilnius. Koordinatės žemėlapyje http://goo.gl/maps/R61pS8VvUuq

Seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu bojarune.vilda@knauf.lt arba tel. +370 655 97 720

Po seminaro visus kviečiame dalyvauti KNAUF organizuojamo konkurso „SAUSA STATYBA ARCHITEKTŪROJE“ apdovanojimų ceremonijoje ir šventiniame renginyje. Specialus renginio svečias – muzikos grupė OKATA. Įėjimas laisvas.

Esate architektas, projektuotojas ar interjero dizaineris ir dar neužregistravote savo projekto į konkursą? Liko mažai laiko! Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, rasite čia.