Knauf Knauf

Autoriaus teisės

Plačiau apie mūsų tinklalapio duomenis ir jų apsaugą

Mūsų tinklalapis – patogi ir saugi vieta

Tinklalapyje pateikiame tik kokybišką, aktualią informaciją, kurią nuolat atnaujiname. Mums taip pat svarbu, kad apsilankę „Knauf“ puslapyje, jaustumėtės saugiai ir gerai, todėl mes griežtai laikomės LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, kuris įpareigoja atsakingai elgtis su privačiais lankytojų duomenimis.

Weiter

Aktuali informacija apie KNAUF autoriaus teises

 • Autoriaus teisės ir teisinės nuorodos
  Autoriaus teisės ir teisinės nuorodos Įgyvendinimas: „Knauf Information Services GmbH“, Am Bahnhof 7, D-97346 Iphofenas
 • Turinys
  Turinys Svetainės savininkas stengiasi pateikti aktualią, teisingą, išsamią ir kokybišką informaciją, tačiau neprisiima jokios atsakomybės ir neteikia jokių garantijų.
 • Autoriaus teisės
  Autoriaus teisės © Autoriaus teisės: svetainės duomenų išdėstymas, naudojami grafikai ir paveikslėliai bei šios svetainės turinys pilna apimtimi yra saugomi autoriaus teisių.
 • Nurodymai dėl duomenų apsaugos
  Nurodymai dėl duomenų apsaugos Norime Jus informuoti, kaip saugome Jūsų privatų gyvenimą, jei pateikiate mums savo asmeninio pobūdžio duomenis.

 • Kodėl mes naudojame duomenis?
  Kodėl mes naudojame duomenis? Mes norime nuolat tobulinti savo paslaugas ir patraukliau pateikti pasiūlymus savo svetainėje. Tik žinodami, kuriose mūsų interneto puslapio srityse dažniausiai ir ilgiausiai naršoma, mes galime optimizuoti KNAUF interneto puslapių turinį pagal Jūsų poreikius.
 • Bendroji informacija
  Bendroji informacija Kai Jūs apsilankote KNAUF interneto puslapiuose, automatiškai surenkami bendrojo pobūdžio duomenys.
 • Asmeniniai duomenys
  Asmeniniai duomenys Mūsų interneto puslapiuose Jūs galite būti prašomi pateikti savo samens duomenis: vardą, pavardę, adresą ir/arba telefono numerį. Pateikti šiuos duomenis Jūsų prašysime registruojantis į mūsų organizuojamus seminarus, taip pat kai kuriais kitais atvejais.